ترجمه مقاله جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت

ترجمه مقاله جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت

توان راکتیو نقش قابل توجهی در بهره برداری سیستم های قدرت ایفا می کند با این حال، در ارزیابی قابلیت اطمینان، توجه آنچنانی به توان راکتیو نشده است در ارزیابی های مرسوم قابلیت اطمینان سیستم قدرت، مقادیر کمینه و بیشینه ثابتی به عنوان محدودیت های توان راکتیو ژنراتورها اعمال می شود نواقص و معایب منابع توان راکتیو به ندرت مورد توجه قرار گرفته اند دلایل ت
دسته بندی برق
بازدید ها 646
فرمت فایل docx
حجم فایل 424 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 15

ترجمه مقاله جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت

فروشنده فایل

کد کاربری 42

کاربر

جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت

Reactive Power Aspects in Reliability Assessment of Power Systems

چکیده- توان راکتیو نقش قابل توجهی در بهره برداری سیستم های قدرت ایفا می کند. با این حال، در ارزیابی قابلیت اطمینان، توجه آنچنانی به توان راکتیو نشده است. در ارزیابی های مرسوم قابلیت اطمینان سیستم قدرت، مقادیر کمینه و بیشینه ثابتی به عنوان محدودیت های توان راکتیو ژنراتورها اعمال می شود. نواقص و معایب منابع توان راکتیو به ندرت مورد توجه قرار گرفته اند. دلایل تفصیلی خطاهای شبکه برای یک پیشامد خاص نیز خیلی مطالعه نشده اند. قطع بار توان حقیقی معمولا برای رفع خطاهای شبکه بدون در نظر گرفتن نقش توان راکتیو به کار می رود. در روش های موجود هیچ شاخص قابلیت اطمینان متناظری برای کمبود توان راکتیو تعریف نشده است. کمبود توان راکتیو و ناهماهنگی های ولتاژ حاصل از نواقص منابع توان راکتیو، در این مقاله مورد توجه قرار گرفته اند. شاخص های قابلیت اطمینان جدیدی ارائه می شوند تا نشان دهنده تاثیر کمبود توان راکتیو روی قابلیت اطمینان سیستم باشند. شاخص های قابلیت اطمینان حاصل از کمبود توان راکتیو تعریف و از شاخص های مربوط به کمبود توان حقیقی جدا شده اند. محدویت های توان راکتیو که توسط خروجی توان حقیقی ژنراتور و با استفاده از منحنی P-Q تعیین می شود، مورد مطالعه قرار گرفته است. یک تکنیک تزریق توان راکتیوی معرفی می شود تا میزان کمبود توان راکتیو و محل آن تعیین شود. برای تشریح تکنیک ارائه شده، یک سیستم 30 شین IEEE اصلاح شده و مورد تحلیل قرار می گیرد. نتایج حاصل از این بررسی باعث می شود در زمینه مدیریت توان حقیقی و راکتیو، اطلاعات مهم و قابل توجهی عاید طراحان و بهره برداران شود.

جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم …

مقاله ISI انگلیسی شماره 52934 – ترجمه شده – موضوع : توان راکتیو – 8 صفحه – سال انتشار : 2010 – منبع : الزویر ساینس دایرکت.

ترجمه مقاله جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت اطمینان …

شما با جستجوی دقیق در گوگل وارد صفحه ویژه برای دانلود «ترجمه مقاله جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت » شده اید. بهتر است قبل از …

[PDF]PDF[ترجمه مقاله جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت …

ﻣﻘﺎﻟﻪ q. ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺗﺮﺟﻤﻪ ﺷﺪه q. ﺟﻮاﻧﺒﯽ از ﺗﻮان راﮐﺘﯿﻮ در ارزﯾﺎﺑﯽ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ اﻃﻤﯿﻨﺎن ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻫﺎی ﻗﺪرت. Reactive Power Aspects in Reliability Assessment of Power Systems. ﭼﮑﯿﺪه- ﺗﻮان راﮐﺘﯿﻮ ﻧﻘﺶ ﻗﺎﺑﻞ …

دانلود مقاله ترجمه شده جنبه قدرت راکتیو در بررسی اعتبار …

دانلود مقاله ترجمه شده جنبه قدرت راکتیو در بررسی اعتبار سیستم قدرت – مجله IEEE … جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت.

ترجمه مقاله جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت اطمینان …

دانلود مقاله انگلیسی در مورد جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت به همراه ترجمه فارسی در زمینه مهندسی برق.

[PDF]PDF: ترجمه مقاله جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت …

وﻗﺖ ﺑﻪ ﺧﯿﺮ. ﺳﺎﯾﺖ ﻣﺎ ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺟﻠﺐ رﺿﺎﯾﺖ ﺷﻤﺎ ﻣﯽ اﻧﺪﯾﺸﺪ. ﺗﻨﻬﺎ راه درﯾﺎﻓﺖ ﻧﺴﺨﻪ اورﺟﯿﻨﺎل ﺗﺮﺟﻤﻪ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺟﻮاﻧﺒﯽ. از ﺗﻮان راﮐﺘﯿﻮ در ارزﯾﺎﺑﯽ ﻗﺎﺑﻠﯿﺖ اﻃﻤﯿﻨﺎن ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻫﺎی ﻗﺪرت دﻧﺒﺎل ﮐﺮدن ﻟﯿﻨﮏ در ﻫﻤﯿﻦ ﺻﻔﺤﻪ اﺳﺖ. ﻫﺸﺪار: اﯾﻦ.

ترجمه مقاله جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت اطمینان …

سایت ما فقط به جلب رضایت شما می اندیشد. تنها راه دریافت نسخه اورجینال «ترجمه مقاله جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت»

ترجمه مقاله جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت اطمینان …

با این حال، در ارزیابی قابلیت اطمینان، توجه آنچنانی به توان راکتیو نشده است. در ارزیابی های مرسوم قابلیت اطمینان سیستم قدرت، مقادیر کمینه و بیشینه ثابتی به …

Reactive Power Aspects in Reliability Assessment of Power …

عنوان فارسي : جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت. این مقاله ترجمه شده مهندسی برق برای گرایش های: مهندسی برق قدرت، کاربرد دارد.

دانلود (ترجمه مقاله جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت …

دانلود (ترجمه مقاله جوانبی از توان راکتیو در ارزیابی قابلیت اطمینان سیستم های قدرت)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *